انقلاب فلسطین-2

دریافت ها و برداشت های استاد داوود شهیدی از و درباره انقلاب فلسطین (بخش دوم)

1-        روانشناسی فردی و ساختمان شخصیت آدولف هیتلر که بنا به تعریف سیستم شکل دهنده مجموعه رفتارها و انعکاس انگیزه های او است، تنها نماد استعداد او بمثابه یک مهره است برای پرکردن آن نقش اجتماعی است که نظام سرمایه داری صنعتی و کارتل های اسلحه و اولیگارشی مالی ( امپریالیسم آلمان)، به مانند یک ماشین هیولا وار هار و درنده خو، برای او در نظر دارد وآن را طراحی و برنامه ریزی کرده است.

2-        امپریالیست ها به ناگزیر نژاد پرست هستند زیرا تنها نژادپرستی است که توجیه می کند سلطه گری را و تنها یک ذهنیت نژاد پرستانه می تواند که مشروعیت بدهد به کشتار سرخپوستان آمریکای شمالی و یا نابود کردن تمدن باستانی اینکاهای آمریکای لاتین و یا به زنجیر کشیدن سیاهان آفریقا و بهره کشی بی رحمانه از ایشان در مزارع کشت ذرت در جنوب آمریکا و یا مثال های بی شمار دیگر... و این خصلت همراه با روحیه شوونیسم و خود شیفتگی بیمارگونه و توان رهبری و نظامیگری و تمایل به خشونت و تخریب و جنگ طلبی، هیتلر را به صورت یک پاپت و مهره مطمئن جنگ و سرکوب برای امپریالیسم آلمان درمی آورد .

3-        و فقط یک مورد آزاردهنده وجود داشت و آن کسالت و بی تحرکی بانک دار های یهود بود.

4-        دو هنرمند بزرگ این هارا بسیار خوب تصویر کرده اند: ویتوریو دسیکا در یکی از شاهکار هایش، نقش محافظه کاران یهود را در به قدرت رساندن هیتلربیان کرد و دیگری گئورک گروس طراح و کاریکاتوریست و نقاش بزرگ اکسپرسیونیست، که فساد و هرجائیگری و سرکوب آن دوران را همراه با بیان خصلت های خوک وار طبقات حاکم بر آلمان، در طرح ها ونقش زنی هایش تصویر کرد ... وصد البته دیگران فعال حقوق بشر و روزنامه نگاران وفعالان سیاسی آزادی خواه و متعهد که دراین راه شکنجه و کشته شدند ویا رهسپار تبعید و یا اردوگاه های مرگ شدند.

5-        آدولف هیتلر نمونه کامل نژادپرستی افراطی بود. او که برای اعتلای حس میهن پرستی و تشدید شوونیسم وطن پرستی افراطی داوطلب انجام بازی های المپیک در آلمان شد، به شهادت حاضران هنگام نصب مدال قهرمانی بر سینه قهرمانان سیاه پوست آفریقائی مشکل می توانست که نفرت و انزجار نژادی خود را مخفی کند و به یاد داشته باشیم که نفرت از سیاهان تنها نقطه حاد و افراطی این بیماری ذهنی است و همراه است با نفرت از نژاد سامی که شامل یهود می شود و همینطور همراه است با انزجار از افراد و آحاد بومی و کولی های مقیم اروپا و این با اظهار اعتقاد به جامعه ایده آل و آرمان گرا که با شوونیسم جنسیتی و حذف افراد ناقص الخلقه و عقب افتاده ذهنی و در نهایت الزام روی آوری به ماجرای موسوم به : "هولوکاست" ... که منجر به سیادت نژاد خالص آریائی اروپائی شود.

6-        اینجا سخن شاه معزول ایران را یادآوری می کنم که روزی گفت : آپارتاید نژادی کثیف است ولی آپارتاید جنسیتی از آن کثیف تر است و می افزایم که نفرت مذهبی از نفرت نژادی سخیف تر است و در مجموعه تفکر از نظر تاریخی عقب افتاده تر و مهوع تر را مطرح می کند. و در مورد طرح موضوع انقلاب فلسطین به طور مشخص به آن می پردازم .

7-        یک کلمه را تکرار می کنم: ماشین! (در پرانتز می افزایم یک درک بوروکراتیک از ماشین). ناتسیسم یعنی ماشین و نظم هم یعنی ماشین و رژه و مارش هم یک ماشین و ارتش، ماشین و گشتاپو و اس اس، ماشین و پروپاگاندا هم یعنی یک ماشین فرهنگی و خوراک فکری ماشین نظامی نازیسم و سرشار از شعار ها ( اسلوگان ها ) و ماشین یعنی سیستم و سیستماتیک عمل کردن مثل مجموعه پیچ و مهره و رایش و در جلوی آن آدولف هیتلر بسوی اهداف سودائی یک ماشین کمال گرا و پر از آرمان ها و زیر نور خیره کننده و همراه با غرش رژه هواپیما ها و پرچم ها مارش می کنند بر صحنه تاریخ سرشار از سودا زدگی و ... فقط رو به جلو و هیچ مزاحمتی قابل تحمل نیست و به رحمانه و سرد خرد و لگد و له می شود و یا بریده و دور ریخته می شود. و این سیادت المان و نژاد پاک آریائی اروپائی و تنها آن ها مهره های تمیز و کامل ماشین رایش هستند : رایش و امپراطوریش و امپریالیسم آلمان و سیادت جهانی آن با نژادپرستی آلمانی است که کامل می شود.

8-        و می پردازم به "هولوکاست" ... و اما پروپاگاندا که خوراک فکری ماشین نظامی نازیسم است و خود یک ماشین فرهنگ ( بخوان بهانه فرهنگی ) است تا نمایش با شکوه و " توتالیتاریزم " را بیان کند با اسلوگان ها و در مجموعه سیستماتیک پرچم ها و نورافکن های صحنه، مارش، طبل، ریتم، ... یک دو سه ... و هایل هیتلر!       و حالا دشمن ها مهم نیستند و اضافی هستند، فقط اضافی اند و بس. کمونیست ها و هواداران دموکراسی و فعالان حقوق بشر و روزنامه نگارها و ... اضافی هستند و کلمه " مخالف " برای آن ها زیادی و جدی است و فقط باید از بدنه جامعه بریده شوند، همان طور که ناقص الخلقه ها اضافی هستند و هموسکسوآل ها و بومی ها و کولی های غیر نژاد خالص آلمانی و یهودی ها ( نژاد سامی ) و ... باید نابود شوند تا رویای مقدس و هدف های نهائی تحقق یابد . پس مخالفان سیاسی بی اهمیت و آشغال هستند و مثل جهود ها و ناقص الخلقه ها بی اهمیت انگاشته می شوند و باید مثل گوسفند و خوک، سلاخی شوند و نابود شوند ... در ماشین مرگ و موسوم به "هولوکاست" ... یک ایماژ از جهنم است که تجسمی است از عدالت آسمانی!

9-        و شکوه صحنه آرای نازی و مهره های مبهوت و هیجان زده اش همراه با تانک ها و هواپیماها بی هیچ آسیب و گزند، ... روی جنازه های اضافه ها و آشغال ها بسوی آرمان باشکوه سیادت جهانی امپریالیسم آلمان و امپراطوری جهانشمول حرکت کند. ( که تنها یک هویج است که یک مشت احمق را دنبال خود می کشد مثل موارد مشابه آن ...). و بدین گونه است که زندانی های سیاسی و مخالف های امپریالیسم آلمان، توسط گشتاپو و اس اس و سیستم پلیس مخفی و اطلاعاتی هیتلر شکار می شوند و در همان راستا نفرت نژادی نیز عمل می کند و درین میان اولیگارشی مالی و بانکداران یهودی تنها فلنگ را می بندند و  می زنند به چاک و درمی روند. و یا بدلیل طبیعت هرجائی و دلال صفت خود با ماشین جهنمی هیتلر همکاری می کنند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات